Wystrój salonu optycznego

optyk biela_07

 

Zrealizowaliśmy projekt wystrój salonu optycznego. We wnętrzach pojawiły się prezentery z plexi. Oprawki okularów prezentują się na nich bardzo okazale. Prezentery obudowane są meblami i zwieńczone kasetonem z podświetlaną grafiką. W białym otoczeniu wybijają się kolory puf i barwne ramki z pcv. Ramki w kształcie okularków, zamocowane na ścianie, przeznaczone są na prace plstyczne najmłodszych gości salonu.

 

optyk biela_03

 

Znaki literowe, różnej wielkości, ułożone w wierszach od największych do najmniejszych to widok charakterystyczny dla każdego gabinetu okulistycznego. Jest rozpoznawalny i jednoznacznie kojarzony przez każdego pacjenta. Tutaj został wykorzystany jako element aranżacji salonu optycznego. Kilka razy powtórzony, na ścianach, na drzwiach, także w zaskakujących miejscach, wprowadza element lekkości, żartu sytuacyjnego.

 

optyk biela_05

 

optyk biela_04

 

Nad wejściem widnieje napis. Litery ze stali zamontowane na dystansach, malowane proszkowo na czarny kolor. Logo wykonane w tej samej technologii. Całość projektu - realizacja wystroju wnętrza i szyldu nad wejściem - daje nam satysfakcję z dobrze wykonanego, ładnego zlecenia.

 

optyk biela_06

 

 

Powiązane zdjęcia: