Przedsiębiorcy otrzymujący wsparcie finansowe na udział w programach promocji oraz beneficjenci poddziałania 3.3.3 PO IR, są zobowiązani do używania Marki Polskiej Gospodarki (MPG). Chodzi o działania promocyjne realizowane w ramach projektu, w tym w szczególności na stoiskach wystawienniczych.
Departamentem Rozwoju Inwestycji Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii określił wygląd panelu w formie wizualizacji. https://www.trade.gov.pl/pl/f/v/350237/PPE_PL_MPG%20panel%20promocyjny%20na%20strone.pdf
Określone zostały; szerokość panela, na którym znajduje się grafika i wymóg podświetlenia.
W razie pytań prosimy o kontakt z Departamentem Rozwoju Inwestycji Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. https://www.gov.pl/web/przedsiebiorczosc-technologia/podstawowe-informacje-o-resorcie/

Panel MPG - PCV- Economic 200 

Panel LED z Plexi

Panel MPG Marka Polskiej Gospodarki  programu GO TO BRAND według wytycznych. Panel Wykonany z lekkiej konstrukcji z PCV i naciąganego materiału do podświetleń. Składany do wymiarów, które pozwalją na wysyłkę samolotem, opcjonalnie wyposażonego w torbę podróżną.

Wymiary: trójkątny panel o przekroju  - 29x29x15 cm

Wysokość: 200 cm

Wymiary panela po złożeniu do torby - 75x35x30 cm

Podświetlenie ledowe 12V/230W.

Waga panela 6,5kg

Elegancji wygląd, łatwy w transporcie, prosty montaż i demontaż. Możliwość wymiany grafiki i użycia konstrukcji do innych celów ekspozycji.

Cena: 1325zł/netto 

Produkt wykonywany na zamówienie, termin realizacji do 10 dni roboczych.

 

zapytaj/zamów
 

Panel - Marka Polskiej Gospodarki - Plexi

Penele LED Z PLEXI

Panel MPG informacyjny programu GO TO BRAND według wytycznych Marki Polskiej Gospodarki (MPG) .Wykonany z lekkiej konstrukcji aluminiowej i plexi opal 3mm z grafiką z folii. Sztywna konstrukcja - podświetlany ze wszystkich 3 stron.

Wymiary: trójkątny panel o przekroju  - 30x30x30 cm

wysokość  - 198 cm

podstawa w kształcie trójkąta równoramiennego z nóżkami do poziomowania

Podświetlenie ledowe 12V/230W.

Elegancji wygląd, łatwy w transporcie, waga 12 kg.  Możliwość wymiany grafiki i użycia konstrukcji do innych celów ekspozycji.

Podświetlenie ledowe 12V.

Cena: 1820zł/netto 

Produkt wykonywany na zamówienie, termin realizacji do 10 dni roboczych.

 

zapytaj/zamów
 

Panel MPG - Dibond 

 

Panel MPG informacyjny programu GO TO BRAND.

Wykonany z lekkiego materiału - aluminiowa płyta kompozytowa grubości 3mm.

Sztywna konstrukcja - bez podświetlenia

Wymiary: trójkątny panel o przekroju  - 30x30x30 cm

wysokość  - 198 cm

Podstawa w kształcie trójkąta równoramiennego z nóżkami do poziomowania.

Panel składa się dwóch równych części. 

Grafika wykonana techniką wyklejania z folii samoprzylepnej.

Cena: 862zł/netto

Produkt wykonywany na zamówienie, termin realizacji do 10 dni roboczych.

zapytaj/zamów

Galeria Panel z dibondu

Torba Ecomomic i Lux

Na życzenie klienta szyjemy funkcjonalną ochronną torbę która zabezpieczy panel w podróży i w czasie przechowywanie jej w okresie międzytargowym.

Wymiar - 75x35x35 cm

Wersja Lux - uszyta z grubego materiału z wszytą gąbką usztywniającą torbę.

440 zł netto

Wersja Economic -  uszyta z pojedynczego materiału.

330 zł netto

Torby zamykane po obwodzie na zamek  z wszytymi dwoma uchwytami na ramię.

Produkt wykonywany na zamówienie, termin realizacji do 10 dni roboczych.

zapytaj/zamów

Montaż

Do zakupionego panela dodajemy szczegółową instrukcję jak rozłożyć i spakować panel do torby. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Panel Marka Polskiej Gospodarki, panel MPG składany i pakowany do torby podróżnej, zgodny z założeniem, targi międzynarodowe

 
zapytaj/zamów
 

Eksport to niezwykle ważny element każdego biznesu, polegającego na wytwarzaniu przedmiotów. Kluczową rolą dla pozyskania nowych, zagranicznych klientów np. w branży motoryzacyjnej lub fashion ma udział w międzynarodowych targach, wystawach oraz konferencjach zagranicznych. Tego typu działania promocyjne nie mogą obyć się bez artykułów marketingowych, takich jak panel LED plexi z logotypem prezentującej się firmy. 

Panel Marki Polskiej Gospodarki (MPG) - co to?

Wiele polskich przedsiębiorstw mogło skorzystać w ostatnich latach z programu Go to Brand. Jego celem było udzielenie wsparcia finansowego na promocję rodzimych marek produktowych za granicą. Firmy, które wzięły w nim udział, muszą posiadać na swoim stoisku wystawowym panel MPG, czyli Marki Polskiej Gospodarki. Wszelkie informacje na temat wytycznych, określających jego wygląd, można znaleźć na stronie internetowej trade.gov.pl. W naszym sklepie znajduje się kilka rodzajów produktów, spełniających te kryteria. Dodatkowo są one niezwykle łatwe w obsłudze, transporcie i przechowywaniu.

Poznaj ofertę naszych paneli LED MPG

Ministerstwo Rozwoju i Technologii nie precyzuje, z jakich materiałów ma być wykonany panel MPG. Ściśle określone są natomiast detale dotyczące jego estetyki. Stand powinien przede wszystkim nawiązywać do wyżej wymienionego projektu. Brak konkretnych informacji na temat tworzywa oraz wyglądu sprawia, że na rynku dostępnych jest wiele, różnorodnych produktów z tej kategorii.

Podejmując wybór standu Marki Polskiej Gospodarki, warto rozważyć kilka kwestii. Są to m.in. mobilność, łatwość składania, rozkładania i przechowywania, czy też dodatkowe funkcje, w tym przede wszystkim opcja podświetlenia. Panel LED plexi doskonale będzie prezentował się zwłaszcza na stoisku tych firm z branż związanych z rozwojem nowoczesnej technologii, np. przedsiębiorstw IT/ICT, produkujących maszyny i urządzenia czy też rozwijających się w dziedzinie biotechnologii i farmaceutyce. Na naszej stronie dostępnych jest wiele różnorodnych artykułów, które idealnie sprawdzą się w przypadku mniejszych, jak i większych firm.

Powiązane zdjęcia: