Litery przestrzenne Poznan

 

Litery i znaki podświetlane 

Chcesz wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji? Doskonałym sposobem, aby skutecznie tego dokonać, są eleganckie, przyciągające spojrzenie elementy identyfikacji wizualnej, takie jak litery świecące, z plexi lub nawiązująca do branży, w której działa przedsiębiorstwo grafika z litego materiału zawierająca logotyp. Podświetlane znaki są chętnie wybierane przez naszych Klientów. Są one znakomitą formą reklamy, dodają prestiżu i pomagają w budowaniu profesjonalnego, pozytywnego wizerunku wykorzystującej je firmy.

Jako Pracownia Projektowa Kuczma.p wysokiej klasy produktów, jesteśmy w stanie wykonać litery świecące w dowolnej kolorystyce. Posiadamy bogatą gamę wzorów, jednak chętnie podejmiemy się także nietypowych zleceń. Nasze grafiki z litego materiału, znaki z plexi oraz artykuły LED wykonywane są z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii, co przekłada się na ich profesjonalny design, dużą wytrzymałość i atrakcyjny wygląd. Gwarantujemy szybką realizację oraz przystępne ceny zamówionych towarów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Styrodur z licem

Napisy, na które składają się przyciągające spojrzenie litery świecące lub funkcjonalne artykuły z plexi to nie jedyne interesujące rozwiązania, jakie tworzymy dla swoich Klientów. Atrakcyjną formą prezentacji firmy są również elementy wykonane ze styroduru. Ich ogromną zaletą jest niewielka waga i wysoka wytrzymałość. 

Do produkcji prezentowanych produktów stosujemy ploter termiczny. Pozwala on na wycięcie niezwykle złożonych kształtów, a co za tym idzie, możemy podjąć się realizacji odwzorowania nawet najbardziej skomplikowanych logotypów. Litery ze styroduru możemy pomalować na dowolny kolor, a także na froncie umieścić twarde lico, które doda im szlachetności i trwałości. Możemy wykonać dowolnej wielkości znaki przestrzenne oraz je zamontować. Grafikę ze styroduru najlepiej stosować przy reklamach zewnętrznych. Wycinamy w materiale 2 cm –  30 cm.

Litery wykonujemy w następującym wykończeniem:

  • plexi 3mm 
  • malowana PCV 2mm 
  • płyta kompozytowej alu/pcv/alu

 

 

Grafika z litych materiałów

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór eleganckich liter z plexi, świecących znaków przestrzennych, ale i różnorodnych grafik z litego materiału. Znakomicie sprawdzają się one jako estetyczna forma reklamy zewnętrznej, a także wewnętrznej. Zamawiając tego typu produkty, warto sięgnąć po sprawdzonego wytwórcę, takiego jak nasza firma, która specjalizuje się w dostarczaniu Klientom niezbędnych rozwiązań marketingowych, w tym także reklam 3D.

Materiały, których używamy do realizacji projektów to plexi kolorowa, bezbarwna malowana, PCV, sklejka, płyta MDF, aluminium, dibond (płyta kompozytowa), stal kwasoodporna, stal czarna. Szeroki wybór dostępnych na naszej stronie produktów sprawia, że każdy przedsiębiorca może znaleźć tu opcję idealną dla swojej firmy.

Grubość liter: 2 mm – 30 mm. Barwę określa wybrana gama kolorystyczna.
Możemy wykonać dowolnej wielkości litery przestrzenne np. świecące lub oryginalną grafikę z litego materiału. Podejmujemy się montażu w rozmaitych miejscach i na różnych podłożach.

Trójwymiarowe litery z plexi

W ofercie naszej Pracowni Projektowej Kuczma.pl znajdują się wysokiej jakości litery z plexi, które odznaczają się doskonałą odpornością. Cechują się one dużą wytrzymałością termiczną i mechaniczną, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Tworzywo to pozwala na stworzenie na zamówienie Klienta dowolnych kształtów i znaków, w tym także liter świecących, które cieszą się rosnącą popularnością.

Nasze grafiki z litego materiału doskonale sprawdzą się jako ekspozycja reklamowa, ale i dekoracyjna. Dajemy Państwu ogromny wachlarz możliwości – oferujemy towary z plexi kolorowej oraz bezbarwnej, błyszczącej, metalicznej lub z efektem lustrzanym. Jako profesjonaliści z dużym doświadczeniem w swoim fachu chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej formy i pomożemy Państwu w stworzeniu optymalnego projektu. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej Pracowni, którzy chętnie służą profesjonalną radą. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, szybki czas realizacji oraz artykuły z plexi w konkurencyjnych, niewygórowanych cenach.

 

Litery nie podświetlane

Powiązane zdjęcia: