Litery przestrzenne Poznan

 

Litery i znaki podświetlane 

Eleganckie i ciekawe elementy identyfikacji wizualnej, które z pewnością wyróżnią Państwa firmę na tle konkurencji – tak można scharakteryzować znaki podświetlane. Nasi Klienci chętnie wybierają je jako formę reklamy, ponieważ doskonale wiedzą, że daje ona doskonałe rezultaty. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa litery świecące w dowolnej kolorystyce. Chętnie podejmiemy się nawet nietypowych zleceń. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i maszyny, dzięki czemu możemy zaoferować znaki świecące najwyższej jakości. Gwarantujemy szybką realizację oraz przystępne ceny, które są zależne m.in. od wysokości/grubości zamówionych towarów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Jednym z wykorzystywanych materiałów jest styrodur – lekka pianka poliestrowa, dedykowana szczególnie reklamom zewnętrznym.

Styrodur z licem

Atrakcyjną formą prezentacji są napisy i elementy wykonane ze styroduru. Wykonane są z pianki poliestrowej odpornej na warunki atmosferyczne, która jest lekka i wytrzymała.  Ploter termiczny pozwala na wycięcie najbardziej skomplikowanych kształtów. Litery ze styroduru możemy pomalować na dowolny kolor, a także na froncie umieścić twarde lico które dada literze szlachetności i trwałości.  Możemy wykonać dowolnej wielkości litery przestrzenne oraz je zamontować. Grafikę ze styroduru najlepiej stosować przy reklamach zewnętrznych. Wycinamy w materiale 2cm - 30cm

Litery wykonujemy w następującym wykończeniem:

  • plexi 3mm 
  • malowana PCV 2mm 
  • płyta kompozytowej alu/pcv/alu

 

 

Grafika z materiałów litych

Litery i znaki przestrzenne jako estetyczna forma reklamy zewnętrznej oraz wewnętznej.

Materiały, których używamy to plexi kolorowa, plexi bezbarwna malowana, PCV, sklejka, płyta MDF, aluminium, dibond (płyta kompozytowa), stal kwasoodporna, stal czarna.  W zależności od potrzeb materiały dostosowane są do warunków atmosferycznych.

Grubość liter: 2mm-30mm. Kolorystykę określa dowolna gama kolorystyczna.
Możemy wykonać dowolnej wielkości litery przestrzenne oraz je zamontować w różnych miejszczch i na różnych podłożach.

Litery z plexi

Wykonujemy też wysokiej jakości litery z plexi, które odznaczają się doskonałą odpornością na szkodliwe warunki atmosferyczne. Duża wytrzymałość termiczna i mechaniczna sprawia, że można je z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przy pomocy tego tworzywa możemy stworzyć dla Państwa dowolne znaki i litery – również te podświetlane. Nasze propozycje doskonale sprawdzą się nie tylko w formie ekspozycji reklamowej, ale i dekoracyjnej. Dajemy Państwu ogromny wybór możliwości – oferujemy towary z plexi kolorowej oraz bezbarwnej, błyszczącej, metalicznej lub z efektem lustrzanym. Jako profesjonaliści z dużym doświadczeniem w swoim fachu chętnie doradzimy odpowiednią formę i pomożemy Państwu w wyborze liter. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, szybki czas realizacji oraz artykuły z plexi w konkurencyjnych, niewygórowanych cenach.

 

Litery nie podświetlane