Pylony  są prestiżowym oznakowaniem firm, instytucji oraz sieci handlowych. Dzięki wolnostojącej formie  są idealnym rozwiązaniem oznakowania bez ingerencji w elewacje i dachy. Pylony są piękne, strzeliste, mogą być podświetlane.

 

Pylon podświetlany

Pylon reklamowy to pionowa reklama świetlna, często w dużych rozmiarach. Ma na celu wskazanie siedziby oraz nadanie prestiżu. Daje efekt solidności i stabilności. Produkujemy je z modułów mocowanych do konstrukcji stalowej. Ilość pól z których składa się pylon reklamowy to 1-6 segmentów. Lico pylonów reklamowych może być budowane z aluminium, paneli kompozytowych typu dibond, etalbond, tubond lub z plexi. Pylony standardowo zawierają oświetlenie LED - modułowe o wysokich parametrach świecenia i dużej trwałości. Pylony reklamowe podświetlane najczęściej są stosowane przed wjazdem do firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w  galerii, a w razie pytań służymy pomocą.

 

Pylon bez podświetlenia

Pylony reklamowe to owoc pracy naszej pracowni. Stanowią ważny element strategii informacyjnej firmy. Na dużym obszarze wskazują drogę dostawcom i klientom, kierują ruchem pojazdów. Są produktem stabilnym, solidnym, prestiżowym. Pylony powstają z płyty kompozytowej. Umieszczono na nich litery z plexi i logo firmy. Całość oparta jest na konstrukcji stalowej, nieświecącej.

Mały pylon powitalny

Pylon może okazać się korzystnym rozwiązaniem z kilku powodów. Jest widoczny, zajmując przy tym niewiele miejsca. Dzięki temu, można go umieścić przy głównym, reprezentacyjnym miejscu w firmie, bez obawy, że będzie zasłaniał wjazd lub inne elementy. Niewielkich rozmiarów pylon wygląda estetycznie i akcentuje wejście.

Powiązane zdjęcia: