Reklamy na szybach i witrynach

Szyby i witryny budynków są doskonałą powierzchnią reklamową. Estetycznie wykonana reklama z folii może stać się nie tylko nośnikiem informacji, ale także wyjątkową ozdobą! To materiał, który daje szerokie możliwości – z powodzeniem wykorzystuje się go w obiektach handlowych, punktach usługowych, czy biurach. W pracowni Kuczma realizujemy dla Państwa projekty graficzne i przygotowujemy elementy komunikacji wizualnej.

Chcemy pomóc trafić do nowych odbiorców i zachęcić ich do skorzystania z usług konkretnej firmy. Wszystkie etapy projektu realizujemy w jednym miejscu, dzięki czemu zyskujemy kontrolę nad przebiegiem całego procesu, a nasi klienci mogą cieszyć się idealną jakością ostatecznych produktów. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę m.in. reklam z folii imitującej mrożone szkło i materiału OWV. W razie wątpliwości chętnie doradzimy i wskażemy najlepsze rozwiązanie! Zapewniamy kompleksową obsługę i fachową pomoc.

Reklama z folii w formie mrożonego szkła

Jeżeli marzą Państwo o estetycznej i eleganckiej reklamie, zachęcamy do zapoznania się z propozycją folii imitującej szkło mrożone. Taka dekoracja prezentuje się efektownie i podkreśla prestiż miejsca. Materiał odgrywa rolę praktyczną, ponieważ pozwala zachować prywatność we wnętrzu – wszystko dzięki ograniczonej przezierności. Osoba znajdująca się na zewnątrz może dostrzec jedynie zarys kształtów i kolorów sylwetki lub przedmiotu.

Warto zwrócić uwagę, że reklama z tego rodzaju folii to również stylowa dekoracja. Znajduje zastosowanie przede wszystkim na dużych szybach i witrynach, gdzie pozwala w nowoczesny sposób upiększyć wnętrze. Jednak nie ma ograniczeń co do naklejania jej na niewielkich powierzchniach. Jest doskonałą formą subtelnej, a jednocześnie zjawiskowej ozdoby.

Satynowa, matowa powierzchnia przyciąga wzrok swoją delikatnością. Możemy przygotować dla Państwa indywidualny projekt z napisami lub ornamentami, nawiązującymi do profilu działalności organizacji. Ten rodzaj materiału wyróżnia się wysoką trwałością i plastycznością, co dodatkowo podnosi jego walory.

Folia mrożone szkło wyklejanieWyklejanie szyb między pomieszczeniami

Folia mrożonka na antresoli

Mrożone szkło z grafiką ozdobną

Każdy pragnie przebywać w estetycznie urządzonej przestrzeni. Wnętrze pomieszczeń ma znaczenie dla klientów oraz pracowników. Z kolei zewnętrzna część budynku ma być doskonale widoczna nawet z dalekiej odległości i zachęcać do wejścia do środka. Jednocześnie każdy pragnie, aby wystrój był unikatowy. Wiele możliwości daje nam właśnie reklama z folii mrożonej. To do Państwa należy decyzja dotycząca rodzaju ozdób i napisów, jakie znajdą się na witrynie.

Mleczna szyba z grafiką ozdobną może znaleźć się w salonach kosmetycznych, biurach czy prywatnych gabinetach i pełnić funkcję ściany rozdzielającej pokoje. Na powierzchni można umieścić:

  • dekoracyjne motywy botaniczne,
  • wzory geometryczne (pasy, kwadraty, trójkąty, romby),
  • abstrakcyjne nadruki,
  • cyfry i napisy.

Konkretne wzory już od wejścia do budynku będą podkreślać profil działalności firmy. Spójna komunikacja pozwoli wywrzeć pozytywne wrażenie na odbiorcach. Taka forma reklamy z folii może zostać umieszczona na drzwiach wejściowych lub oknach, które widoczne będą już z ulicy.

 

Folia mrożone szkło - opisy przestrzeni biurowej

Grafika z elementem logo

Opis w biurze poszczególnych działów. Litery z folii przyklejane na mrożonkę

Mrożone szkło z opisem przestrzeni biurowej

Do czego jeszcze można wykorzystać matową, satynową ścianę? Biorąc pod uwagę, że na reklamie z folii możemy umieścić dowolny napis, warto rozważyć połączenie dekoracji z jej praktycznym zastosowaniem. Jeżeli zastanawiają się Państwo, jak w oryginalny i estetyczny sposób oznaczyć strefy przestrzeni biurowej, zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Wielu klientów postanowiło wykorzystać folię mrożoną nie tylko w roli reklamy, przyciągającej wzrok klientów. Ten materiał często pokrywa drzwi ze szkła hartowanego prowadzące do gabinetów i sal konferencyjnych lub ścianki działowe w biurach. Trafionym pomysłem okazało się umieszczenie w takim miejscu napisów informacyjnych! Dzięki temu prostemu, a jednocześnie efektownemu rozwiązaniu każdy bez trudności trafi do konkretnego miejsca. Jednocześnie zbędne okażą się dodatkowe oznakowania.

Reklama z folii z grafiką na witrynach usługowych

Wydruk wieloformatowy na witrynieWydruk wielkoformatowy na witrynie zasłaniający wnętrze

Oznakowanie firmy na witrynieOznakowanie firmy na witrynie. Wydruk na mrożonce i tradycyjna folia

Jeżeli pragną Państwo wykorzystać każdą dostępną powierzchnię reklamową i zagospodarować witrynę w atrakcyjny sposób – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Możemy zrealizować dowolny projekt i wykonać wielkoformatowy wydruk. Reklama z folii umieszczona na szybie będzie widoczna nawet z dalekiej odległości. Jest to możliwe dzięki czytelnym nadrukom i intensywnym kolorom. Warto wybrać odcienie, napisy i grafiki, które pasują do profilu działalności firmy.

Oklejone szyby będą skutecznie ograniczać dostęp naturalnego światła, co może okazać się nieocenioną ochroną towarów, dla których intensywne nasłonecznienie mogłoby okazać się szkodliwe (np. kosmetyki, leki, rośliny). Reklama z folii może zostać umieszczona w witrynach obiektów handlowych, a także w oknach lub na drzwiach punktów usługowych, lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich czy placówek oświaty.

Reklama na folii OWV

Folia OWV na witrynie sklepowejWyklejona witryna nie ogranicza w całości widoku z wnętrza sklepu czy biura

Folia OWV na szybie samochoduFolia OWV na tylnej szybie samochodu.

Dla tych z Państwa, którzy pragną wykorzystać powierzchnię okien, witryn i drzwi, a jednocześnie zachować dostęp do naturalnego światła, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję. Reklama z wykorzystaniem folii OWV to doskonały wybór! One Way Vision (OWV) umożliwia wpadanie światła do środka pomieszczeń, a jednocześnie pozwala zachować maksymalną prywatność we wnętrzu.

Ten rodzaj reklamy z folii najczęściej widoczny jest na szybach samochodów i wielu innych środków komunikacji, ale okleja się nią także witryny i okna wielu budynków. Na powierzchni możemy umieścić dla Państwa dowolną grafikę, napis lub logo, które będą intrygować oraz zachęcać do skorzystania z usług bądź oferty. Wykleja się nią powierzchnie transparentne. Wewnętrzna struktura materiału wygląda niczym plaster miodu.

W pracowni Kuczma przygotujemy dla Państwa każde zamówienie – niezależnie od typu, formatu i jego wielkości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne, ponieważ pragniemy dostarczyć naszym klientom rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. Dbamy o wysoką jakość i dopracowanie szczegółów. Zapewniamy rzetelną realizację projektów w szybkim terminie. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto pragnie wykorzystać powierzchnię reklamową w atrakcyjny sposób!

Powiązane zdjęcia: