W 1998 roku powstała nasza firma Kuczma Pracownia Projektowa. Pragnęliśmy stworzyć pracownię projektowo - reklamową, aby robić to, co lubimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dzisiaj wiemy, że obraliśmy dobry kierunek. Nasza firma rozwinęła się a pasja pozostała. Dzięki współpracy z Państwem nieustannie poszerzamy swoje kompetencje i unowocześniamy metody pracy.

pracownia

Nazwa firmy Kuczma.pl to nasze nazwisko. Używamy go w nazwie, aby pokazać jak ważne jest dla nas to, co robimy.

Na naszej stronie prezentujemy duży zakres działalności naszej firmy. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte pozwolą Państwu zapoznać się z naszą ofertą i ułatwią współpracę.

Podstawowym zakresem naszej działalności jest projektowanie i wykonywanie elementów komunikacji wizualnej.
Od większości agencji reklamowych różnimy się tym, że oferujemy kompleksową obsługę w zakresie informacji wizualnej.
W ramach naszej firmy działa pracownia projektowa i warsztat reklamy. Wszystko – od projektu do produktu finalnego wykonujemy w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzamy Państwa czas i pieniądze.

Pracownia projektowa

                  
Każde zlecenie, niezależnie od wielkości, jest opracowywane indywidualnie, z jednakowym zapałem i starannością. Dbamy o szczegóły, zwracamy uwagę na detale, zaskakujemy rozwiązaniami. Nie sprzedajemy gotowych projektów, chcemy stać się Państwa partnerem projektowym, współtworzyć wizerunek Państwa Firmy.

Każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Poszukujemy tego wyjątkowego rozwiązania, które Państwa zadowoli. Nasza praca już na tym najwcześniejszym etapie ma przybliżyć efekt końcowy. Chcemy, abyście mogli Państwo zobaczyć kolor, dotknąć używanych materiałów, poczuć atmosferę Waszej inwestycji. Śledzimy na bieżąco trendy, zapoznajemy się z najnowszymi technologiami, abyśmy mogli stworzyć to, czego Wasza Firma naprawdę potrzebuje.

Dobra jakość była, jest i pozostanie naszym znakiem rozpoznawczym.

Warsztat reklamy

                  
Ścisła współpraca z Klientem i możliwość kontaktu na każdym etapie pomaga nam zaspokoić Państwa oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, kiedy nasi Klienci są zadowoleni. Wyposażenie pracowni w nowoczesne, wielkoformatowe maszyny do produkcji reklamy i produkcja w jednym miejscu, pozwala nam kontrolować każdy element zlecenia, przyśpiesza realizację oraz obniża koszty. Od pierwszego spotkania z Klientem do ostatecznego odbioru jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możecie na nas polegać.

Oferujemy usługi z szerokiego zakresu promocji i reklamy. Pracujemy na profesjonalnych maszynach. Używamy narzędzi o światowej renomie. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe i wystawiennicze. Gwarantujemy krótkie terminy, konkurencyjne ceny oraz realizujemy pojedyncze zamówienia.

 

Laser CNC

Wycinamy dowolne kształty w plexi do grubości 10mm. Uzyskujemy wypolerowaną krawędź materiału i precyzję wycięcia. Wiele rodzajów i grubości plexi posiadamy na miejscu. Maksymalny format ciętego materiału 115x250 cm.

 

Frezarka CNC

Wycinamy dowolne kształty w płytach wiórowych, mdf, pcv, laminatach i innych miękkich materiałach. Frezujemy dowolne otwory pod okucia i listwy oraz zagłębienia w płycie pod lakierowanie.

 

Styrodur

Świadczymy usługę wycinania styroduru z powierzonego materiału oraz na życzenie szpachlujemy i malujemy wyciętą grafikę przekazując w Państwa ręce gotowy produkt.  Opcjonalnie wykańczamy lico PCV co dodatkowo nadaje szlachetny wygląd grafiki. Maksymalny format cięcia 170x120 cm.

 

Kasetony reklamowe

Wykonujemy kasetony świetlne z płyty kompozytowej (aluminium) w różnych wariantach wykończenia umieszczonej grafiki, kasetony tradycyjne z ramy aluminiowej malowanej proszkowo z frontem z plexi lub winylu. Wykonujemy nietypowe formy podświetlane świetlówką, LED-ami lub neonem.

 

Oklejanie

Oklejamy szyby folią samoprzylepną w tym imitującą piaskowanie. Wycinamy z róznych rodzajów folii dowolne wzory, przygotowujemy szablony pod malowanie fragmentów mebli i ścian.

 

Grafika 3D

W zależności od potrzeb oraz rodzaju grafiki projekty wykonane mogą być z profili aluminiowych, plexi, PCV, styroduru, dibondu, MDF i stali. Dodatkowo do grafiki można zastosować źródło światła, które można stosować w dowolnej konfiguracji - rozświetlony może być przód, tył lub krawędź.
 
 

 

Efektem końcowym jest gotowy produkt, zaprojektowany i wykonany według indywidualnych wymagań. Robimy to, ponieważ Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Agata Kuczma

 
KUCZMA.PL
Pracownia Projektów & Reklamy
ul.Fabryczna 12
62-020 Swarzędz-Gortatowo
tel. 61 666 05 04
 
 

Powiązane zdjęcia: