Jak zwrócić uwagę klienta i zainteresować go oferowanymi przez przedsiębiorstwo produktami lub świadczonymi usługami? Istnieje wiele oryginalnych, skutecznych technik marketingowych, pozwalających na dotarcie do szerokiego grona nowych odbiorców. Jedną jest zamontowanie na elewacji budynku, w którym mieści się siedziba firmy nowoczesnych, eleganckich kasetonów reklamowych. Planując zakup tego typu artykułów, warto postawić na sprawdzonego wytwórcę, takiego jak położona niedaleko Poznania Pracownia Projektowa Kuczma. Nasza firma od wielu lat dostarcza Klientom wysokiej klasy podświetlane produkty.

Czym są kasetony reklamowe?

Podświetlane kasetony reklamowe produkowane przez zlokalizowaną w rejonie miasta Poznań firmę Kuczma to nowoczesne billboardy wykonane z diabondu. Tego typu płyta kompozytowa cechuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, warunki pogodowe, czy też czynniki chemiczne. Jej ogromną zaletą jest również niewielka waga, która sprawia, że wykonany z tego typu materiału artykuł promocyjny znajduje szerokie zastosowanie.

Kasetony reklamowe – dostosowane do indywidualnych potrzeb

Wszystkie osoby rozważające zakup świetlnych szyldów, zapraszamy do skorzystania z wygodnego kalkulatora, znajdującego się na stronie internetowej Pracowni Projektowej Kuczma. Pozwala on na obliczenie przybliżonego kosztu realizacji projektu, obejmującego stworzenie dostosowanych do indywidualnych potrzeb kasetonów reklamowych. Nasze produkty powstają w położonym w okolicy Poznania Swarzędzu-Gortatowo. 

Zależy nam na tym, aby dostarczyć odbiorcom dokładnie taki artykuł, jakiego potrzebują. Klienci, którzy dokonują zakupu materiałów promocyjnych tego rodzaju, mogą wybrać m.in. orientację billboardu, barwę, rodzaj podświetlenia, czy też stopień złożoności grafiki. Dodatkową, niezwykle przydatną funkcją jest czujnik zmierzchu. W ramach naszych usług realizujemy zamówienia na kasetony reklamowe o maksymalnych rozmiarach 385 × 130 cm.

Kaseton Poznań

Kasetony z płyty kompozytowej - Dibond

 

 

Kaseton z dibondu Poznań

Kaseton z płyty kompozytowej typu dibond, tubond, etalbond charakteryzuje się trwałością i estetyką.

W tego typu kasetonach, grafika jest frezowana, podświetlona modułami 3 ledowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, podświetlona jest tylko frezowana  grafika kasetonu, która skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Boki kasetonu są uzyskiwane poprzez proces zaginania płyty kompozytowej. Lico i bok tworzy jednolitą bryłę. kasetony można wykonać różnej grubości jednak najczęściej stosowana to 10cm.

 

 

Kasetony semafory

Kaseton Semafor Poznań

Kaseton semafor to nic innego jak kaseton zazwyczaj montowany prostopadle do elewacji. Warto go zamontować szczególnie w miejscach wąskich aleji, ulic. Pozwala aby klient z daleka rozpoznał twój charakterystyczny znak.  Semafor produkujemy z podświetleniem i bez niego, potrafimy stworzyć niepowtażalne i oryginalne kasetony. Przede wszystkim uwagę zwracamy na estetykę i czytelność. 

 

 

Kasetony okrągłe

Kaseton okrągły Poznań

Dwustronne kasetony reklamowe w okrągłym profilu aluminiowym. W kasetonach tego typu podświetlone jest całe lico - czyli plexi o grubości 3 mm wraz z grafiką. Konstrukcję nośną kasetonu stanowi okrągła rama aluminiowa o grubości (głębokości) 10 cm. Aby uzyskać korzystny wygląd oraz zwiększyć trwałość kasetonu, profil zalecamy pomalować proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

 

Kasetony z pleksi

Kaseton z plexi Poznań

Kaseton reklamowy z pleksi to idealne rozwiązanie dla każdej  firmy czy lokalu, który potrzebuje reklamy świetlnej bądź logotypu rzucającego się  w oczy klientom. Konstrukcja wykonana jest z pleksi, podświetlana modułami led. Możliwość zastosowania w reklamach różnych rodzajów grafik wykonywanych z folii ploterowych czy wydruków pozwala na wykonanie praktycznie każdego logotypu klienta.

Kasetony z winylu

kaseton z winylu Poznań

Kaseton reklamowy z licem z winylowej błony  to idealne rozwiązanie dla dużego formatu. Konstrukcja wykonana jest z specjalnego profilu aluminiowego, podświetlana modułami led. Od frontu drukowany naciągany winyl dający praktycznie nieograniczone możliwości wymiarów.

 

Powiązane zdjęcia: