Wyróżnienie Architectus civitatis nostrae, rok 2020 kuczma.pl

Olbrzymią radość sprawiła nam wiadomość, która dotarła do nas pod koniec grudnia 2020 roku. W trzeciej edycji konkursu w dziedzinie budownictwa – Architectus civitatis nostrae wyróżnienie otrzymała spółka Konimpex-Invest za realizację budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Mostowej 23. Kuczma.pl ma udział w realizacji tego projektu. Jesteśmy również wykonawcą logotypu zamieszczonego na elewacji od ulicy Mostowej. Logotyp wykonany przez kuczma.pl dodaje charakteru całej elewacji. Jest także harmonijnie wkomponowany i spójny kolorystycznie. Wykonany z użyciem wysokiej jakości materiałów.

     Litery blokowe stalowe kuczma.plnagroda Architectus civitas nostrae

Jak jeszcze zapamiętamy miniony rok? Gdyby zacząć od początku, wystartowaliśmy całkiem nieźle. Styczeń 2020 roku w kuczma.pl był wypełniony pracą, co w naszej branży nie jest regułą na początku roku. Wydawało nam się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, pobudzenie gospodarcze było wyraźnie odczuwalne. Niepokojące wiadomości, które dochodziły z Chin i Włoch, później z Hiszpanii, wydawały się odległą rzeczywistością. Nagle pod koniec marca zaszła gwałtowna zmiana. Zaczęliśmy przyswajać nowe terminy. Słowa takie jak; lockdown i homeoffice stały się powszechnie zrozumiałe. Po okresie niepewności i zastoju, kuczma.pl rozpoczęła produkcję ekranów z pleksi. Jak wiele firm w Polsce włączyliśmy się w pomoc, dostarczając m.in. ekrany do Szpitala im. Franciszka Raszei. 

Ekran ochronny z pleksi Ekran z pleksi na biurko

Druga połowa roku 2020 w kuczma.pl upłynęła nam na pracy z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ograniczyliśmy kontakty bezpośrednie. Skupiliśmy się na produkcji i udoskonalaniu zdalnych kontaktów z klientami. Klika z naszych tegorocznych realizacji prezentujemy poniżej.

Pylon wymienne modułyPylon świecący

W ostatnich daniach roku 2020 w kuczma.pl realizowaliśmy zlecenie "krajoznawcze". Wykonaliśmy i dostarczyliśmy, na zlecenie Archidiecezji Poznańskiej, tablice unijne z pleksi na dystansach. Tablice te dostarczyliśmy do 10 zabytkowych kościołów, w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, dofinansowanego z funduszy europejskich. Przy okazji odkrywając architektoniczne skarby Wielkopolski.

Zabytkowy kościół w ZakrzewieTablica unijna na dystansach

Rok 2020 był wyzwaniem, były bardzo trudne momenty, ale zdobyliśmy  nowe doświadczenia, wdrożyliśmy nowsze technologie, wyprodukowaliśmy wiele pięknych elementów, z których jesteśmy dumni. Mamy też olbrzymią wdzięczność do naszych klientów i kontrahentów, bo dzięki ich odwadze i determinacji, mimo wszystko to był dobry rok w kuczma.pl. 

Powiązane zdjęcia: