Wydruki wielkoformatowe wystawowej jakości

wydruki wielkoformatowe produkcja wydrukiWydruki wielkoformatowe stały się codziennością. Trudno sobie wyobrazić, że kilkanaście lat temu technika druku wielkoformatowego była dostępna jedynie dla największych i najbogatszych firm. Dzisiaj każdy ma możliwość skorzystania z technologii druku wielkoformatowego, jest ona względnie tania i efektowna. Obecnie na każdym kroku napotykamy wydruki w wielkim formacie, fakt ten stał się nawet problematyczny dla zachowania  estetyki przestrzeni w miastach do tego stopnia, że powstają koncepcje uchwalenia ustawy krajobrazowej, regulującej zasady umieszczania reklam.

Wydruki dużego formatu i ich dostępność są osiągnięciem, który możemy wykorzystać w dobry sposób, tworząc rzeczy dostosowane do pojedynczego klienta, niepowtarzalne i estetyczne. W naszej pracowni reklamy wykonaliśmy ostatnio kilka realizacji, w których zastosowanie wydruku wielkoformatowego i dobranie odpowiednich mediów stworzyły bardzo dobry efekt.

Po raz kolejny współpracowaliśmy przy tworzeniu wystawy fotografii Macieja Krajewskiego.wernisaż

http://www.miastopoznaj.pl/z-dachu-poznania/4399-lazega-poznanska-zaprasza-na-wystawe-okien-zycie

Wydruki wielkoformatowe wystawowej jakości wykonaliśmy na folii samoprzylepnej na drukarce solwentowej. Następnie wydruki zostały zalaminowane matowym laminatem UV. Matowy folia do laminowania nadaje wydrukom wielkoformatowym satynowy efekt powierzchni  i delikatnie "wycisza" kolory, dając wrażenie "miękkości" zdjęcia. Powoduje również rozproszenie światła, co zapobiega refleksom  i lepszy odbiór obrazu. Wydruki wielkoformatowe zostały naklejone na płytę PCV z czarnym rdzeniem, która bardzo dobrze nadaje się do ekspozycji zdjęć, jest estetyczna i łatwa w obróbce.

Zgodnie z koncepcja autora wystawy wydruki wielkoformatowe wystawowej jakości, zostały zamontowane w ramach okiennych, było to możliwe dzięki użyciu materiałów, które dobrze spełniły swoją funkcję.

Efekt spełnił oczekiwania autora zdjęć.

Kolejna indywidualna realizacją, w której przy zastosowaniu odpowiednich materiałów osiągnięty został efekt, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni jest druk tapet z elementami logo. Wydruk na tapecie powinien spełniać wyższe kryteria, niż wydruki billboardowe. Producenci mediów oferują tapety, o różnym wykończeniu, my najbardziej lubimy pracować z imitacją płótna, chociaż dobór materiału zależy od funkcji i rodzaju grafiki wielkoformatowej.

Wydruk na tapecie umieszczony w widocznych miejscach w firmie stwarza niepowtarzalny efekt, budując spójny wizerunek firmy.

Powiązane zdjęcia: