Tabliczka przydrzwiowa – elementy identyfikacji w biurze.

 

Dobre wnętrza zasługują na dobre wykończenie, wykonujemy tabliczki przydrzwiowe,  elementy dekoracyjne oraz elementy identyfikacji wizualnej, które sprawiają, że wnętrza biur są kompletne i spójne.

Litery  - logo instytucji

Litery - logo instytucji

Pomimo smogu unoszącego się na Polską, pracowaliśmy pełna parą (możliwe,że przekroczyliśmy dopuszczalne normy), ale wszystko na zlecenie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska ( www.poznan.rdos.gov.pl )
Efekt spełnił oczekiwania.
Nowe biura pomalowane na elegancki i stonowany popiel, stwarzały spójne i harmonijne wrażenie, istotne było aby wpasować się w tę stylistykę, uzupełniając wnętrze o elementy informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, poprzez wprowadzenie detali zawierających emblematy instytucji.
Logo wykonane zostało ze srebrnego dibondu, pogrubionego grafitową krawędzią, wykonaną z pcv, chodziło o to, aby uniknąć wprowadzania intensywnej kolorystyki z logotypu, a równocześnie stworzyć logo eleganckie, neutralne kolorystycznie, widoczne i przestrzenne. Efekt osiągnięty został dzięki licu z dibondu, zbliżonemu kolorystycznie do kolorów wnętrz, o bardzo atrakacyjnym wykończeniu, szczotkowanego aluminium.
Tabliczki przydrzwiowe spełniają warunek wymiennej grafiki, a kolorem nawiązują do innych elementów w biurze. Oznaczenie instytucji, logo i informacje o numeracji pokojów są wydrukowane na pleksi.
Grafikę można wymieniać samodzielnie, wymieniając kartkę wydrukowaną na biurowej drukarce, zgodnie z dostarczonym szablonem.

tabliczka przydrzwiowa wymienna treść

tabliczka przydrzwiowa wymienna treść

Nowe biura RDOŚ są przeszklone i przejrzyste, jednak ważne było aby częściowo je zasłonić, tak aby zwiększyć komfort pracy. Szyby zostały wyklejone folią dekoracyjną, która dzięki motywowi pasów, zasłoniła częściowo biura, ale równocześnie zachowane zostało wrażenie przestrzenności i lekkości.

Ażurowe motywy wyklejane na szybach, pomagają zachować odczucie lekkości i przestrzeni, zabezpieczając prywatność pracowników biura i chroniąc dostęp do stanowisk pracy przed przypadkowymi osobami. Folia wyklejana od wewnątrz pozwoliła na zachowanie struktury powierzchni szyb, dzięki refleksom i dobijaniu się światła, wąskie przejścia nie zamknęły się optycznie. Dobierając folię do wnętrza należy zwrócić uwagę na jej przezroczystość i odcień.  Folia dekoracyjna i dobrze dobrany motyw, stanowią bardzo dobre rozwiązanie w tego rodzaju wnętrzach.

zdj2

 

 

Powiązane zdjęcia: