Stojaki na ulotki

Codziennie zderzamy się z ogromną ilością reklam, które w większości ignorujemy.  W tym całym szale firmy i przedsiębiorstwa stale poszukują złotego środka, aby w ciekawy sposób przyciągnąć potencjalnych nabywców.

Uważamy, że estetycznymi i efektownymi nośnikami reklamowymi są stojaki na ulotki. Dbają o promocję firmy oraz jej pozytywny wizerunek. To idealne rozwiązanie do biur, ale także na targi i wystawy. Ich stylowy design sprawi, że wiele osób podejdzie do nich z ciekawości, a dodatkowo zapozna się z materiałami reklamowymi. Jest to mniej inwazyjny sposób na przekazanie informacji klientowi, który nie jest za bardzo przytłoczony.

 

Celem jest, aby reklama wzbudziła ich chociażby najmniejsze zainteresowanie, a w efekcie końcowym sprawiło, że zapoznają się z przedstawianą  ofertą.

Stojak wykonany jest z pleksi z podtrzymującym go z tyłu stelażem stalowym. Oprócz stabilności konstrukcji i świetnego wyglądu oferujemy dowolność w formatach i kolorystyce stojaków. Jeżeli zależy Państwu na oryginalności i podkreśleniu charakteru, tworzymy również stojaki spersonalizowane, w kolorystyce firmowej oraz grafiką. Wydruk od spodu daje wyrazisty efekt, ale również jest łatwy w czyszczeniu.

Powiązane zdjęcia: