Reklama trafiona w punkt medyczny

Medpoint to punkt medyczny w Poznaniu przy ul. Bednarskiej. Tworzą go gabinety lekarzy różnej specjalizacji. Zrobiliśmy dla nich reklamę obejmującą aranżację wejścia do przychodni i aranżację rejestracji z tablicą modułową podświetlaną zamontowaną na ścianie nad ladą recepcyjną.

Tablica modułowa pełni w recepcji funkcję informacyjną. Zawiera informacje o nazwisku, specjalizacji i terminach przyjęć pracujących lekarzy. Modułowa konstrukcja pozwala na łatwą, wielokrotną wymianę tekstu bez konieczności demontażu tablicy. Zdjęcie pokazyje pustą tablicę i tablicę wypełnioną informacjami. Ciekawy efekt daje podświetlenie konstrukcji modułowej od tyłu.

Aranżacja wejścia do przychodni obejmuje produkcję i montaż kasetonu podświetlanego oraz tablicy informacyjnej.
Kaseton nad wejściem zawiera litery przestrzenne wykonane z plexi. Wygląd całości to kolejny dowód na atrakcyjność przekazu opartego na bieli, czerni i czerwieni. Dodatkowym atutem tego projektu jest gra grubością liter i wkomponowanie w czerwoną literę "o" białego znaku krzyża. Niegdyś był on obecny na każdej karetce pogotowia ratunkowego, dziś nadal jest kojarzony z opieką medyczną.

Zawieszona koło wejścia tablica informacyjna to w rzeczywistości kolejny kaseton reklamowy podświetlany. Pełni on funkcję typowo informacyjną, podobnie jak tablica modułowa w recepcji. Powtórzenie na nim charakterystycznego logo znad wejścia sprawia, że całość aranżacji prezentuje się spójnie i estetycznie.

Powiązane zdjęcia: