Oferujemy usługi z szerokiego zakresu promocji i reklamy. Pracujemy na profesjonalnych maszynach. Używamy narzędzi o światowej renomie. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe i wystawiennicze. Gwarantujemy krótkie terminy, konkurencyjne ceny oraz realizujemy pojedyncze zamówienia.

 

Laser CNC

Wycinamy dowolne kształty w plexi do grubości 10mm. Uzyskujemy wypolerowaną krawędź materiału i precyzję wycięcia. Wiele rodzajów i grubości plexi posiadamy na miejscu. Maksymalny format ciętego materiału 115x250 cm.

Frezarka CNC

Wycinamy dowolne kształty w płytach wiórowych, mdf, pcv, laminatach i innych miękkich materiałach. Frezujemy dowolne otwory pod okucia i listwy oraz zagłębienia w płycie pod lakierowanie.

Styrodur

Świadczymy usługę wycinania styroduru z powierzonego materiału oraz na życzenie szpachlujemy i malujemy wyciętą grafikę przekazując w Państwa ręce gotowy produkt.  Opcjonalnie wykańczamy lico PCV co dodatkowo nadaje szlachetny wygląd grafiki. Maksymalny format cięcia 170x120 cm.

Kasetony reklamowe

Wykonujemy kasetony świetlne z płyty kompozytowej (aluminium) w różnych wariantach wykończenia umieszczonej grafiki, kasetony tradycyjne z ramy aluminiowej malowanej proszkowo z frontem z plexi lub winylu. Wykonujemy nietypowe formy podświetlane świetlówką, LED-ami lub neonem.

Oklejanie

Oklejamy szyby folią samoprzylepną w tym imitującą piaskowanie. Wycinamy z róznych rodzajów folii dowolne wzory, przygotowujemy szablony pod malowanie fragmentów mebli i ścian.

Grafika 3D

W zależności od potrzeb oraz rodzaju grafiki projekty wykonane mogą być z profili aluminiowych, plexi, PCV, styroduru, dibondu, MDF i stali. Dodatkowo do grafiki można zastosować źródło światła, które można stosować w dowolnej konfiguracji - rozświetlony może być przód, tył lub krawędź.

 

 

                 

 

Powiązane zdjęcia: