Poznań nocą – kasetony podświetlane

 

Kiedy zapada zmrok rzeczywistość się zmienia. Bez światła gubimy się w przestrzeni. Miasto bez niego nie może funkcjonować.Jednak reklama musi pozostać niezawodna w dzień i jak i w nocy. Ważne jest, żeby była czytelna, ale nie rażąca, by nie przeszkadzać uczestnikom ruchu.Uważamy, że w prostocie ukryte jest największe piękno, dlatego nasze projekty nie są przekombinowane.Rezultaty naszej pracy doskonale widać nocą, kiedy reklamy podświetlane górują na ulicach.

Mimo spektakularnego efektu, w przeciwieństwie do tego co mogłoby się wydawać, kasetony pozostają ekonomiczne. Nowoczesna technologia z wykorzystaniem świateł LED-owych pozwala na tworzenie efektywnych reklam przy niskich kosztach.

 

Kasetony świetlne dużych formatów wykonane są z dibondu z podświetleniem ledowym. Kaseton wyprodukowany przez nas dla Volkswagen Poznań jest przykładem kasetonu o większym gabarycie o profilu aluminiowym wykonanym z lica winylowego. Efekt mówi sam za siebie. A może świeci?

Niezwykle ważne jest zastosowanie materiałów dedykowanych do produkcji kasetonów podświetlanych. Specjalna pleksi do podświetleń to płyty LED system - opalowe, rozpraszające światło LT=50%, do stosowania z kolorowymi diodami LED. Zapewniają idealnie równomierne, miękkie i przyjemne oświetlenie. Lepsza optymalizacja światła pozwala na zmniejszenie ilości diod LED. Są odporne na promienie UV, warunki atmosferyczne, wiele żrących chemikaliów. Posiadają 10-letnią gwarancję obejmującą: wskaźnik żółknięcia, transmisję światła oraz sztywność płyty. Następną zaletą jest brak widocznych świecących punktów, co odpowiada za ogólny efekt. Za automatyczne podświetlenie się reklamy wieczorem odpowiada czujnik zmierzchu. Mimo doskonałej wytrzymałości płyty LED, które stanowią konstrukcje kasetonów podświetlanych, charakteryzują się one łatwością obróbki mechanicznej i termicznej.

Nie ma co się dłużej zastanawiać.
Wprawdzie mamy XXI, ale warto wracać do oświecenia…

Powiązane zdjęcia: