Podświetlany logotyp apteki

apteka

Wraz z nadejściem jesieni, nadchodzi czas częstszych wizyt w aptece. Podświetlany logotyp apteki pomaga dotrzeć na miejsce.

Apteki, dla których elementy identyfikacji wizualnej wykonywaliśmy w ostatnim czasie, są kolorowe i estetyczne.
Gdyby nie okoliczności, człowiek chętnie by zaglądał tam częściej.
Zewnętrzne oznakowanie apteki musi być czytelne i jednoznaczne. Ze względu na przepisy, wystrój apteki nie może zawierać elementów reklamowych.
Elementy wizualne pełnią więc wyłącznie funkcję informacyjną. Ważne aby grafika informacyjna była spójna, jednoznaczna i widoczna.
Widoczność zapewnia podświetlenie. Wykonujemy świecące kasetony, litery blokowe, świecące krzyże, po to aby łatwo było odszukać aptekę, nawet po zmierzchu.
Wyraźne oznaczenie godzin pracy jest najważniejszą informacją dla klienta. Ważne aby było widoczne z daleka. Zapewnia to grafika wykonana z folii ploterowej, zamieszczona
w witrynie lub podświetlany kaseton, informujący: zamknięte - otwarte.
Jasne, przytulne wnętrze budzi zaufanie i zaprasza do środka. Widoczne oznaczenie regałów pełni funkcję informacyjną i pomaga klientom zorientować się w asortymencie.
Do oznaczenia regałów, wykorzystujemy panele z pleksi z grafiką z folii ploterowej oraz kasetony świetlne wykonane z dibondu.
Wszystkie elementy są spójne kolorystycznie z wystrojem oraz nawiązują do logotypu.
Ważne aby elementy wystroju apteki były wykonane z estetycznych materiałów, które można regularnie czyścić środkami dezynfekującymi, nie uszkadzając ich.
Dzięki naszemu doświadczeniu, temat grafiki informacyjnej i wystroju aptek nie ma dla nas tajemnic.

Powiązane zdjęcia: