Panel MPG – PCV- Economic 200

panel mpg

Marka Polskiej Gospodarki powstała w ramach projektu systemowego „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych” 6.5.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

Koncepcja wizualizacji została przygotowana w oparciu o wyniki badań wizerunkowych Polski. Na ich podstawie stworzono Księgę Marki Polskiej Gospodarki, w której określono atrybuty Marki, system identyfikacji wizualnej oraz tezy komunikacyjne dla komunikatów werbalnych.

Badania przeprowadzone wśród grupy ponad dziesięciu tysięcy przedstawicieli środowiska biznesowego na czterech kontynentach wykazały, że Polacy są postrzegani jako wykwalifikowani profesjonaliści. Jest to najważniejszy atut, który tworzy pozytywny i trwały wizerunek Polski jako kraju, z którym warto współpracować i realizować działania biznesowe.

Kto może skorzystać z logo?

Każdy polski przedsiębiorca może wziąć udział w programie Marki Polskiej Gospodarki. Wystarczy złożyć wniosek o użyczenie znaku MPG i wykorzystać go podczas działań promocyjnych.

panel mpg

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom

wprowadzamy do sprzedaży nowy rodzaj Panelu Marki Polskiej Gospodarki

 

Panel MPG - PCV- Economic 200

Panel Wykonany z lekkiej konstrukcji z PCV i naciąganego materiału do podświetleń. Składany do wymiarów, które pozwalają na wysyłkę samolotem, opcjonalnie wyposażonego w torbę podróżną ( szyta na zamówienie). Użyte materiały pozwalają na łatwy transport z uwagi na niewielką wagę. Inną cechą charakterystyczną jest prosty montaż i demontaż.

 

  • Wymiary: trójkątny panel o przekroju  - 29x29x15 cm
  • Wysokość: 200 cm
  • Wymiary panela po złożeniu do torby - 75x35x30 cm
  • Podświetlenie ledowe 12V/230W.
  • Waga panela 6,5kg
  • Możliwość wymiany grafiki i użycia konstrukcji do innych celów ekspozycji

Powiązane zdjęcia: