Logo dla każdego

Kiedy myślisz "logo" - co widzisz? Symbol coca-coli? Nadgryzione jabłko? A może Twój własny podpis?

Każdy z tych znaków - czy jest to symbol graficzny w postaci obrazka, czy napis - jednoznacznie przywołuje skojarzenia z czymś rzeczywistym, konkretnym, czego można dotknąć, spróbować. A te skojarzenia natychmiast uruchamiają w nas pragnienia poznania, zdobycia produktu, przyłączenia się do idei, lub przeciwnie - odczucia niechęci i odrazy. I o to właśnie chodzi - logo ma uruchamiać emocje.

Logo to znak, symbol, który wyróżnia się na tle otoczenia i konkurencji. Wyróżnia i identyfikuje. Wszystko, co opatrzone jest logiem, należy "do rodziny", przynależy "do społeczności". Dlatego logo sprzyja łączeniu, wiązaniu ze sobą osób. To właśnie wokół znanych marek powstają dziś społeczności, a znakiem wyróżniającym i rozpoznawczym dla ich członków jest logo ulubionego produktu czy polecanej idei.

W naszym warsztacie reklamy produkujemy loga firm dużych i małych. Korzystamy z profesjonalnych maszyn, kreatywności projektantów i sztuki rzemieślniczej naszych pracowników. Tniemy i kleimy litery oraz elementy graficzne ze styroduru i z plexi. Drukujemy materiały reklamowe na banerach i wyklejamy na tablicach reklamowych.

Zobacz w naszej galerii, co możemy zrobić dla ciebie.

<<< powrót

Powiązane zdjęcia: