Kibicujemy Wam !!!

Na mieście pojawiły się banery reklamowe. Spotkamy się 11 maja na 3. edycji Biegu Szpot Swarzędz! Kibicujemy Wam w biegu na 10km!

W tym roku organizatorzy przygotowali wiele nowości, by sprostać zarówno Waszym oczekiwaniom, jak i swoim aspiracjom. Sport polega przecież na stawianiu sobie coraz ambitniejszych wyzwań i łamaniu rozmaitych „życiówek”.

Polecamy stronę organizatora biegu.

Dla tych, którzy biegną po nagrodę, jest dobra informacja.
Każdy uczestnik biegu, który pokona trasę w regulaminowym czasie do 90 minut i prawidłowo wypełni kupon, może wygrać Hyundaia i10. Organizatorzy informują, że jest to wyjątkowa, prawdopodobnie pierwsza w Polsce tak wartościowa nagroda w biegu ulicznym na 10km.
Polecamy Was szczęśliwemu losowi!
Kibicujemy Wam!

Można coś wygrać i można coś dać.

Biegniemy dla Nikoli.
6-letni Nikola Kubiak ze Swarzędza jest ciężko chora, od trzech lat walczy z nowotworem złośliwym. Wkrótce czeka ją kolejna faza leczenia, tym razem za granicą. Jego koszt zdecydowanie przewyższa możliwości finansowe rodziny Nikoli.
Dlatego na mecie, po dekoracji zwycięzców, odbędzie się aukacja prac podopiecznych Stowarzyszenia Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu. Cały dochód z aukcji trafi do rodziców Nikoli z przeznaczeniem na jej dalsze leczenie.

Polecamy ten cel Waszej hojności!

Łączy nas wspólna pasja. Biegania!

Powiązane zdjęcia: