Kasetony z dibondu w pigułce

Kasetony reklamowe mają zastosowanie w działaniach reklamowych. Przeważnie są stworzone z tworzywa sztucznego, zwykle instalowane na budynkach lub wolno stojące. Mogą być jednostronne lub dwustronne, w rozmiarze max. 380 cm długości oraz ok. 100cm szerokości.

Rodzaje i możliwości jakie oferuje Nasza firma jest kilka, dlatego postaraliśmy się o małą "instrukcję" w zależności od Państwa potrzeb. Wycieczka, za mną!

 NAJPROSTSZY KASETON 

Nie trzeba dużo pisać. Konkret, idealny dla miłośników prostych rozwiązań. Wykonany jest z dibondu, a podklejany z tyłu pleksi, podświetlany ledowo. Gama kolorów nie ogranicza się do jednego. Jest biały, czarny, zielony, niebieski, grafit, srebrny szczotkowany lub złoty szczotkowany. Solidna konstrukcja, a efekt zadowalający oraz czytelny. Wykonana z jednego elementu reklama jest bardzo sztywna. Ma to znaczenie przy montażach na płytach gipsowych, w witrynach, profilach okiennych etc. Nie potrzebujesz kombinacji? Ten kaseton spełni Twoje oczekiwania.

KASETON + LITERY BLOKOWE (LED)

Podstawą tego kasetonu również jest dibond, ale dodatkowo zdobią go litery blokowe. Przeznaczone są dla sklepów, hoteli, restauracji, instytucji oraz innych firm.  Lico skonstruowane jest z pleksi, a boki wykończone taśmą aluminiową, która ma do wyboru różne profile oraz kolory. Ale to nie wszystko.  Niezawodność reklamy jest wtedy, kiedy jej skuteczność jest zawsze znakomita. Litery podsiadają  podświetlenie LED, dzięki czemu nawet po zmroku pozostają perfekcyjnie widoczne. W połączeniu z kasetonem tworzą własną latarnię morską w oceanie reklam. Efekt widać gołym okiem nawet z daleka.

KASETON + LITERY BLOKOWE B&W (BLACK AND WHITE)

Zapraszam dalej. Możliwości nadal się nie kończą. Pragniemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Następny rodzaj kasetonu jest podobny do poprzednich, ale różni się jednym detalem. Otóż, kaseton z literami blokowymi tzw. black and white po podświetleniu "zamienia się" kolorami. Czyli czarny element po podświetleniu staje się biały co daje pożądany kontrast. Jest to świetne rozwiązanie kiedy chcemy, aby nasz kaseton nie był nudny i wyróżniał się.

KASETON + BLOK LEDOWY

To już koniec? Oczywiście, że nie. Dopiero się rozkręcamy. Przed Państwem kaseton wykonany z dibondu, ale jego cechą charakterystyczną jest blok ledowy. Tak jak w poprzednich przypadkach litery są podświetlane. Ale za to w jaki sposób. Blok ledowy jest skonstuowany z lamp ledowych o długości 3 cm, co sprawia, że cała litera wypełnia się światłem. Jej boki oraz lico rozświetla się, dając efekt całkowitego wypełnienia. Oczywiście nie mogliśmy zostawić państwa bez możliwości małych modyfikacji i operowania światłem. Taki kaseton daje nam również możliwość przekierowywania światła tylko na boki ( lico nie świeci).  W zależności jaki efekt chcemy uzyskać. Świetne, prawda?

KASETON MALOWANY

Tak, jest to ostatni rodzaj kasetonu z dibondu, który znajdziecie Państwo w Naszej ofercie. Specyfikacją takiego kasetonu jest malowany dibond w macie, dzięki czemu widoczna część kasetonu jest jednolita, bez łączeń. Gama kolorów jest naprawdę szeroka ( każdy kolor z palety RAL). Litery, które są na nim osadzone wykonane są z pleksi 10mm, a na ich licu występuje folia. Dużą zaletą kasetonów z dibondu jest estetyczne wykończenie boków. Całość prezentuje dokładność i przejrzystość wykonania. Klasa.

I tak z malowanym akcentem kończymy Naszą wycieczkę pomiędzy kasetonami.

Mamy nadzieję, że tą skromną instrukcją ułatwimy Państwu zapoznanie się z Naszą ofertą oraz z niecierpliwością czekamy na następne zlecenia.

Powiązane zdjęcia: