Kasetony reklamowe Poznań

Jak zwrócić uwagę klienta i zainteresować go oferowanymi przez przedsiębiorstwo produktami lub świadczonymi usługami? Istnieje wiele oryginalnych, skutecznych technik marketingowych, pozwalających na dotarcie do szerokiego grona nowych odbiorców. Jedną jest zamontowanie na elewacji budynku, w którym mieści się siedziba firmy nowoczesnych, eleganckich kasetonów reklamowych. Planując zakup tego typu artykułów, warto postawić na sprawdzonego wytwórcę, takiego jak położona niedaleko Poznania Pracownia Projektowa Kuczma. Nasza firma od wielu lat dostarcza Klientom wysokiej klasy podświetlane produkty.

Litery przestrzenne i kaseton reklamowy Poznań dla hurtowni tkanin z całego świata. Na pięknym kobaltowym tle z zaznaczoną konturową mapą świata.

Czym są kasetony reklamowe?

Podświetlane kasetony reklamowe produkowane przez zlokalizowaną w rejonie miasta Poznań firmę Kuczma to nowoczesne billboardy wykonane z diabondu. Tego typu płyta kompozytowa cechuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, warunki pogodowe, czy też czynniki chemiczne. Jej ogromną zaletą jest również niewielka waga, która sprawia, że wykonany z tego typu materiału artykuł promocyjny znajduje szerokie zastosowanie.

Kaseton reklamowy podświetlany montowany na dachu, widoczny z daleka we dnie i w nocy.

Kasetony reklamowe – dostosowane do indywidualnych potrzeb

Wszystkie osoby rozważające zakup świetlnych szyldów, zapraszamy do skorzystania z wygodnego kalkulatora, znajdującego się na stronie internetowej Pracowni Projektowej Kuczma. Pozwala on na obliczenie przybliżonego kosztu realizacji projektu, obejmującego stworzenie dostosowanych do indywidualnych potrzeb kasetonów reklamowych. Nasze produkty powstają w położonym w okolicy Poznania Swarzędzu-Gortatowo.

Zależy nam na tym, aby dostarczyć odbiorcom dokładnie taki artykuł, jakiego potrzebują. Klienci, którzy dokonują zakupu materiałów promocyjnych tego rodzaju, mogą wybrać m.in. orientację billboardu, barwę, rodzaj podświetlenia, czy też stopień złożoności grafiki. Dodatkową, niezwykle przydatną funkcją jest czujnik zmierzchu. W ramach naszych usług realizujemy zamówienia na kasetony reklamowe o maksymalnych rozmiarach 385 × 130 cm.

Litery przestrzenne i kaseton tworzą całość dzięki ekspozycji na wspólnym kobaltowym tle.

Powiązane zdjęcia: