Jak otrzymać wycenę?

 

Jest nam niezmiernie miło, że nasze produkty wzbudziły Państwa zainteresowanie. Z uwagi na to, że większość z nich wykonujemy na zamówienie, wycenę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Na każdym etapie służymy pomocą, doradzamy w kwestii projektu, doboru materiałów oraz wykonania.

Produkty ze stałej oferty

Niektóre produkty z naszej oferty zostały już wycenione i ich cenę można sprawdzić na stronie internetowej. Aby złożyć zamówienie należy przesłać maila na info@kuczma.pl z nazwą produktu, ilością i danymi do faktury.

Osłony z pleksi

Ekrany ochronne zaprojektowane dla ochrony pracowników i klientów -wszędzie tam, gdzie jest bezpośredni kontakt z drugą osobą. Szczególnie sprawdza się w aptekach, przychodniach, urzędach, biurach obsługi, itp.

Kasetony z dibondu 

Wycenę można otrzymać za pomocą prostego kalkulatora. Ten rodzaj kasetonu wykonany jest z płyty kompozytowej, podklejany z tyłu pleksi, podświetlany ledowo. Gama kolorów nie ogranicza się do jednego. Solidna konstrukcja, a efekt zadowalający oraz czytelny. Pozostałe kasetony lub inne rozwiązania wyceniamy indywidualnie.

Panele Marki Polskiej Gospodarki

Przedsiębiorcy otrzymujący wsparcie finansowe na udział w programach promocji oraz beneficjenci poddziałania 3.3.3 PO IR, są zobowiązani do używania Marki Polskiej Gospodarki (MPG). Chodzi o działania promocyjne realizowane w ramach projektu, w tym w szczególności na stoiskach wystawienniczych. Produkujemy panele MPG w różnych  wersjach wraz z torbą transportową.

Potykacze

Nasze ciężkie potykacze reklamowe są stabilne i odporne na warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajduje się model z wymienną grafiką oraz stałą. Stabilność potykacza uzyskaliśmy przez odpowiednie proporcje i jego wagę.  Od wielu lat sprawdzają się u naszych klientów. 

Co zrobić, aby otrzymać wycenę?

Wycenę sporządzamy na podstawie przesłanego zapytania mailowego na adres info@kuczma.pl. Jest to najszybszy sposób na sporządzenie dla Państwa oferty. Im więcej informacji otrzymamy tym łatwiej jest nam zaproponować rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. 

Jakich informacji potrzebujemy?

  1.  Wskazanie produktu lub usługi, którą są Państwo zainteresowani.

  2. Prosimy o przesłanie zdjęcia przykładowej realizacji lub gotowy projekt. Ułatwi nam to określenie jakiego produktu lub usługi Państwo szukacie.

  3.  Pliki graficzne potrzebne do wykonania przez nas projektu np. logo w wersji wektorowej. Szczegółowy opis jak przygotować pliki znajdą Państwo na naszej stronie.

  4.  Jeśli usługa ma być wykonana z montażem należy wskazać adres.

  5.  Sposób odbioru: wysyłka czy odbiór osobisty.

  6.  Przybliżony termin realizacji. 

Powiązane zdjęcia: