Druk wielkoformatowy

Banery reklamowe cieszą się dużą popularnością. Spotkać je można praktycznie wszędzie. Promują produkty i usługi. Powstają z wykorzystaniem technologii druku wielkoformatowego (solwentowego). Druk wielkoformatowy posiada wiele zalet. Duża zadrukowana powierzchnia, eksponowana w atrakcyjnym miejscu skutecznie przyciąga uwagę klienta. Warto świadomie wybrać miejsce ekspozycji baneru. Im bardziej będzie on widoczny, tym skuteczniej sprowadzi do firmy nowych klientów. Pod warunkiem oczywiście, że sam wydruk będzie atrakcyjny i estetyczny.

Wysoką estetykę oferowanych przez nas wydruków zapewnia odpowiednia technologia. Druk solwentowy jest odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV. Nie jest konieczna laminacja, ponieważ stosowany atrament solwentowy wnika w głąb materiału. Zapewnia to dużą trwałość druku.

Oferujemy druk wielkoformatowy na folii, na banerach lub na papierze. Banery reklamowe wykonujemy w prosty sposób z przesłanego pliku graficznego lub proponujemy własny projekt wykonany według wskazówek klienta. Realizujemy również zamówienia na druk plakatów lub wielkoformatowych naklejek drukowanych na folii. Świadczymy usługi montażu. W tym przypadku dysponujemy możliwością wyjazdu także poza Poznań.

 

Powiązane zdjęcia: