Cięcie po obrysie

produkcja ploter tnacy

Cięcie po obrysie - ploter tnący podczas pracy.

"Wszystko możesz zrobić za pomocą młotka i scyzoryka,
lecz gdy masz odpowiednie narzędzia, zrobisz to szybciej."

Cięcie po obrysie to zlecenie, które realizujemy sprawnie i z dużą precyzją dzięki wyposażeniu naszego warsztatu w ploter tnący. Ploter tnący umożliwia produkcję naklejek o skomplikowanych kształtach i zróżnicowanych rozmiarach. Elementy wycięte z folii ploterem znajdują także zastosowanie przy produkcji kasetonów, szyldów, tablic i mebli reklamowych.

Cięcie cnc folii odbywa się precyzyjnie, dokładnie po linii zadanej w pliku graficznym. Miernikiem tej precyzji są widoczne na  zdjęciu źdźbła trawy, które wyszły spod ostrza naszego plotera. Gotowy element wycięty z folii naniesiony został na przygotowany wcześniej mebel sklepowy. Całość prezentuje się bardzo okazale.

Gotowy mebel sklepowy.

Gotowy mebel sklepowy.

 

Ciekawy efekt daje także naklejanie na tablicę elementów wycinanych z folii ploterem. W ten sposób powstał w naszej pracowni atrakcyjny biało-czarny szyld dla ekskluzywnego gabinetu stomatoligicznego.

Cięcie folii po obrysie - grafika i litery.

Cięcie folii ploterem - grafika i litery.

IMG_4660

Tablica reklamowa wyklejana folią ciętą ploterem cnc.

Cięcie folii ploterem pozwala nam realizować zamówienia na materiały reklamowe i promocyjne. Realizujemy zarówno proste zlecenia na druk i cięcie naklejek o nietypowych kształtach, jak i bardziej skomplikowane projekty aranżacji stoisk targowych, zabudowy i wyposażenia stoisk promocyjnych oraz sprzedażowych.

Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

<<< powrót