W 1998 roku powstała nasza firma Kuczma Pracownia Projektowa. Pragnęliśmy stworzyć pracownię projektowo - reklamową, aby robić to, co lubimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dzisiaj wiemy, że obraliśmy dobry kierunek. Nasza firma rozwinęła się a pasja pozostała. Dzięki współpracy z Państwem nieustannie poszerzamy swoje kompetencje i unowocześniamy metody pracy.

pracownia

Nazwa firmy Kuczma.pl to nasze nazwisko. Używamy go w nazwie, aby pokazać jak ważne jest dla nas to, co robimy.

Na naszej stronie prezentujemy duży zakres działalności naszej firmy. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte pozwolą Państwu zapoznać się z naszą ofertą i ułatwią współpracę.

Podstawowym zakresem naszej działalności jest projektowanie i wykonywanie elementów komunikacji wizualnej.
Od większości agencji reklamowych różnimy się tym, że oferujemy kompleksową obsługę w zakresie informacji wizualnej.
W ramach naszej firmy działa pracownia projektowa i warsztat reklamy. Wszystko – od projektu do produktu finalnego wykonujemy w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzamy Państwa czas i pieniądze.

Pracownia projektowa

                  
Każde zlecenie, niezależnie od wielkości, jest opracowywane indywidualnie, z jednakowym zapałem i starannością. Dbamy o szczegóły, zwracamy uwagę na detale, zaskakujemy rozwiązaniami. Nie sprzedajemy gotowych projektów, chcemy stać się Państwa partnerem projektowym, współtworzyć wizerunek Państwa Firmy.

Każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Poszukujemy tego wyjątkowego rozwiązania, które Państwa zadowoli. Nasza praca już na tym najwcześniejszym etapie ma przybliżyć efekt końcowy. Chcemy, abyście mogli Państwo zobaczyć kolor, dotknąć używanych materiałów, poczuć atmosferę Waszej inwestycji. Śledzimy na bieżąco trendy, zapoznajemy się z najnowszymi technologiami, abyśmy mogli stworzyć to, czego Wasza Firma naprawdę potrzebuje.

Dobra jakość była, jest i pozostanie naszym znakiem rozpoznawczym.

Warsztat reklamy

                  
Ścisła współpraca z Klientem i możliwość kontaktu na każdym etapie pomaga nam zaspokoić Państwa oczekiwania. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, kiedy nasi Klienci są zadowoleni. Wyposażenie pracowni w nowoczesne, wielkoformatowe maszyny do produkcji reklamy i produkcja w jednym miejscu, pozwala nam kontrolować każdy element zlecenia, przyśpiesza realizację oraz obniża koszty. Od pierwszego spotkania z Klientem do ostatecznego odbioru jesteśmy do Państwa dyspozycji. Możecie na nas polegać.

Efektem końcowym jest gotowy produkt, zaprojektowany i wykonany według indywidualnych wymagań. Robimy to, ponieważ Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Agata Kuczma

KUCZMA.PL
Pracownia Projektów & Reklamy
ul.Fabryczna 12
62-020 Swarzędz-Gortatowo
tel. 61 81 86 336