Litery przestrzenne z plexi 3D

Reklama zewnętrzna pełni niezwykle istotną rolę w działaniach marketingowych każdej firmy. Starannie zaprojektowane szyldy czy atrakcyjne pod względem wizualnym litery przestrzenne nie tylko skutecznie zapadają w pamięć, ale są doskonałym nośnikiem informacji, przekonując klientów do zakupu konkretnych towarów bądź skorzystania z usług danej firmy.

litery przestrzenne plexi

Klientom z miasta Poznań proponujemy najwyższej jakości litery 3d, stanowiące elegancką i zarazem niezwykle oryginalną formę reklamy wizualnej. Reklama tego rodzaju ma zastosowanie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, tworząc niezwykła wizytówkę firmy. Litery z plexi są dostępne bez podświetlenia, jak i w wersji podświetlanej, dzięki czemu mogą być widoczne dla potencjalnych odbiorców nawet po zapadnięciu zmierzchu. Litery przestrzenne jesteśmy w stanie wyprodukować z takich materiałów, jak:

  • styrodur,
  • pleksi (kolorowe oraz bezbarwne),
  • PCV,
  • płyta kompozytowa dibond, itp.

 

Nowoczesna i przykuwająca uwagę forma reklamy zewnętrznej

Nasza firma mieszcząca się w dogodnym miejscu w pobliżu miasta Poznań jest w stanie wykonać litery z pleksi bądź styroduru w dowolnym kształcie oraz rozmiarze. Wysoką jakość tego typu elementów otrzymujemy dzięki możliwościom, jakie dają zaawansowane technologicznie plotery laserowe. Przy ich wykorzystaniu możemy wycinać litery 3d według linii zadanych w pliku graficznym (tzw. cięcie CNC). W rezultacie uzyskujemy kształty w pełni zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.
Różnorodność form oraz zastosowanie najwyższej jakości surowców sprawia, że każdy zgłaszający się do nas klient może liczyć na realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Wychodząc naprzeciw wymaganiom odbiorców, poza projektowaniem, sprawnie i fachowo montujemy litery przestrzenne, dojeżdżając nie tylko do firm na terenie miasta Poznań, ale realizując zlecenia na obszarze całej Polski. Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii, w celu zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.

Zapraszamy do galerii, by zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

IMG_0540

litery przestrzenne Galeria Sucholeska

litery przestrzenne Polskie Meble

litery przestrzenne Polskie Meble

litery przestrzenne podświetlane allegro

litery przestrzenne podświetlane allegro

litery blokowe podświetlane studio wellness

litery blokowe podświetlane studio wellness

litery blokowe SHARP

litery blokowe SHARP

<<< powrót