Logo firmy na ścianę czarno-białe

BB

Czarno-białe logo firmy Bijou Brigitte. Lekkie, subtelne, wyraziste. Piękno i elegancja dla pań.

 

Sprawa koloru w reklamie jest ciągle aktualna i pewnie tak już pozostanie. Logo firmy na ścianę, na kaseton, na baner - znak logo firmowego wykorzystujemy wielokrotnie, prezentujemy w różnych miejscach. Potrzeba zatem świadomego wyboru koloru na logo firmy. Pisaliśmy o tym jakiś czas temu >>>Kolor w reklamie. Kolory "mówią" do odbiorcy i dobrze jest wiedzieć, jaki przekaz niosą ze sobą.

Przeglądamy teraz zdjęcia naszych produktów i naszą uwagę przykuwają realizacje logo firmy na ścianę w kolorach czerni i bieli. Pozornie są to projekty proste i banalne. Czarno na białym wypisane jest na nich to, co ma być. A jednak rzucają się w oczy. Wyróżniają się spośród wielu innych. Biel daje wrażenie przestrzeni, robi miejsce dla czarnych znaków, eksponuje je, wydobywa i podkreśla. Czerń znaków wyrazistsza być nie może. Jest elegancka, klasyczna, prosta i wystarczająca.

 

Caya

Kaseton na płycie dibond. Białe litery z plexi 3mm. Ekskluzywna tablica na ścianę. Wzorcowo wykorzystany efekt kontrastu - biel liter na czarnym tle "bije w oczy".

 

Semper

Logo firmy Semper - przestrzenne, gięte litery z czarnej plexi na białym tle.

 

Exclusywny dentysta

Tu wszystko jest czarno-białe. Logo firmy szkoły tańca? Nie, to ekskluzywny gabinet dentystyczny.
Szczęśliwy, roztańczony ząbek chce być Twój ;)