Identyfikacja wizualna

Myślisz o zmianie siedziby firmy? A może planujesz szereg drobnych zmian w wystroju wnętrza biura lub sklepu? To dobry moment, by poznać siłę oddziałwania identyfikacji wizualnej.

Wszystko, co klient widzi po wejściu do firmy, wpływa na to, co myśli o oferowanych tu towarach i usługach. Spójny, adekwatny do profilu prowadzonej działalności wystrój wnętrza sprzyja budowaniu zaufania. Kształtuje przekonanie o profesjonalizmie pracujących tu ludzi.

System identyfikacji wizualnej firmy obejmuje wiele elementów powiązanych myślą przewodnią. To właśnie ta myśl przewodnia jest czynnikiem identyfikującym, wyróżnającym na tle konkurencji. Może to być kolor lub zestaw kolorów, charakterystyczna forma lub wzór wielokrotnie powtarzane w różnym kontekście.

Dla drukarni Abedik wykonaliśmy logo na kontuar recepcji i na ścianę oraz panele ścienne imitujące zakładki w książce. Pełnią one funkcję informacyjną we wnętrzach firmy. Niestandardowe sposoby aranżacji wnętrz wymagały niestandardowych rozwiązań montażowych. Sprostaliśmy temu zadaniu i wnętrza drukarni Abedik, specjalizującej się w druku książek w oprawie miękkiej broszurowej, nabrały wyjątkowego charakteru.

<<< powrót