Biegiem przez Poznań !!!

U nas bardzo sportowy jest schyłek tegorocznego lata.
W niedzielę 15 września drużyna Kuczma.pl & Przyjaciele pobiegła w Poznań Business Run 2013.
Biegliśmy w pięcioosobowej sztafecie (Maciej, Robert, Darek, Grzegorz, Gosia), przekazując sobie pałeczkę co 3,8km na Placu Wolności w Poznaniu.

Poznań Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy dla wielkopolskich firm, instytucji i organizacji. Realizuje cel charytatywny, promuje zdrowy styl życia oraz integruje poznańskie środowisko biznesowe.
W stolicy Wielkopolski odbył się w tym roku po raz pierwszy. Wystartowaliśmy w nim dla przyjemności dobrej zabawy i z przyjemnością wsparliśmy działania Fundacji Jaśka Meli - Poza Horyzonty.

Tegoroczny Poznań Business Run 2013 dedykowany był Tomaszowi Nowickiemu, który stracił nogę w wypadku samochodowym. Mimo tej straty nie poddał się rozpaczy i zachował (zahartował?) ducha walki z uciążliwościami życia codziennego. Proteza, z której teraz korzysta, zużyła się i wymaga wymiany. Nasze i wielu innych uczestnictwo w Poznań Business Run pozwoli na zakup nowoczesnej protezy i umożliwi Tomaszowi kontynuację kariery oraz aktywne życie.

Pobiegliśmy dla Tomka, by spełniły się jego marzenia.
Biegniemy, bo lubimy.
I cenimy skuteczne działania, których cel jest tak szlachetny jak noga :-)

<<< powrót